Kontakt

11-700 Mrągowo
ul. Przemysłowa 8

Tadeusz Tracz
+48 602-734-540

Realizacje

Polub nas!

Poznaj naszą historię

Tierspol to producent schodów, balustrad, daszków, zadaszeń oraz przegród szklanych.

W naszej produkcji wykorzystujemy najlepszej jakości materiały ze szkła, stali, a także innych rodzajów stopów metali, dopasowując zastosowane materiały do oczekiwań i potrzeb naszych kontrahentów.

Tadeusz Tracz Właściciel Tierspol sp. z o.o.

Zapoznaj się z naszą ofertą WIDEO

0 %
Zadowolonych klientów
0 lat
Doświadczenia w produkcji
0 +
Realizacji
0
Rodzaje produktów

Rozpoczynaliśmy swoją działalność w 1991 roku i choć już wtedy mieliśmy do czynienia z produkcją elementów ze stali, nie była to działalność związana z branżą, w której działamy obecnie. Przełom i zmiana modelu działalności firmy nastąpiła w 1995 roku. Wtedy to rozpoczęliśmy produkcję schodów, z początku tzw. modułowych, które były wówczas nowością na polskim rynku. Produkcja, w porównaniu do obecnie stosowanych technologii była dość nieskomplikowana, ale i tak była rewolucją na naszym rynku.

Prócz standardowej produkcji schodów, zadaszeń czy balustrad, poszukiwaliśmy nowych rozwiązań. Staraliśmy się wprowadzać na polski rynek nowe produkty, dlatego wkrótce rozpoczęliśmy produkcję balustrad ze stali nierdzewnej oraz balustrad aluminiowych.

Wraz z rozwojem firmy, powiększaliśmy swoją linię produkcyjną i przenieśliśmy się do nowej, większej hali, w której produkujemy po dzień dzisiejszy.

Około 2000 roku do produkcji stopniowo zaczęło wchodzić szkło w dwóch postaciach – szkła klejonego i hartowanego. Szeroki zakres wykorzystania tego materiału dał nam ogrom nowych możliwości. Balustrady szklane, efektowne szklane schody ze stopniami ze szkła hartowanego, zadaszenia i przegrody szklane – szkło daje nam niezwykłą paletę zastosowań. Stosujemy szkła światowych producentów, o najwyższych parametrach, dzięki czemu nasze wyroby są wytrzymałe, a przy tym funkcjonalne i estetyczne.
Ten segment branży rozwija się w szybkim tempie, a my, posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie, wiemy jak wykonywać perfekcyjne wyroby ze szkła, które są ozdobą wielu domów i firm.

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy pionierem na polskim rynku w swojej branży. Byliśmy jedną z pierwszych firm oferujących Polakom nowoczesne rozwiązania schodów i balustrad już kilkanaście lat temu. Tworzymy z pasją po dzień dzisiejszy, podążając za światowymi trendami, często kreując także swoje autorskie rozwiązania designerskie.

Przez ponad 20 lat swojej działalności wykonaliśmy setki realizacji. Nasze schody szklane, balustrady czy daszki zdobią wiele budynków, biur i mieszkań nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy.

Funkcjonalność, jakość i estetyka produktu to główne cele jakie stawiamy sobie przy tworzeniu każdej realizacji!