Kontakt

11-700 Mrągowo
ul. Przemysłowa 8

Tadeusz Tracz
+48 602-734-540

Realizacje

Polub nas!

Producent balustrad do schodów

Nowoczesne balustrady stawiają na lekkość konstrukcji, przestronność, a także nietuzinkowy wygląd. W związku z tym, warto postawić na producenta odznaczającego się dużym doświadczeniem, wiedzą oraz wszechstronną ofertę obejmująca balustrady wewnętrzne i zewnętrzne, schody, a także inne elementy przeszklone.

Firma Tierspol funkcjonuje na rynku od 1991 roku, a od roku 1995 zajmuje się bezpośrednio produkcją balustrad oraz schodów. Profesjonalny producent balustrad dostosowuje swoją ofertę do potrzeb każdego z klientów. Jak doskonale wiemy, każdy projekt jest nieco inny i musi wziąć pod uwagę uwarunkowania wnętrza. Tierspol to doświadczony producent balustrad, który na przestrzeni niemal 25 lat działalności zapracował sobie na zaufanie ze strony klientów. Co zyskujesz wybierając tego producenta?

Balustrady od producenta to gwarancja jakości wykonania

Balustrady są najczęściej wykonywane ze stali nierdzewnej i posiadają elementy szkła i drewna. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się jednak balustrady całoszklane, w których prym wiedzie wyłącznie szkło. Takie modele wymagają nieco innego podejścia w procesie projektowania i produkcji ze względu na różnice w konstrukcji nośnej.

Decydując się na renomowanego producenta balustrad masz pewność, że projekt zostanie opracowany na podstawie konkretnego wnętrza, a do produkcji wykorzystane zostaną materiały odznaczające się najwyższą jakością. Firma Tierspol stale podąża za aktualnymi trendami i stara się dostosowywać swoją ofertę do oczekiwań klientów ceniących sobie nowoczesne rozwiązania. W trosce o najwyższą jakość, firma stale nadzoruje wszystkie etapy projektowania i produkcji, a także rozwija wykorzystywane technologie, aby zaoferować klientom maksymalną jakość wykonania bez miejsca na kompromisy.

Zobacz realizacje

Z jakich materiałów producenci wykonują balustrady?

Czynnikiem decydującym o wyborze materiałów są preferencje klienta. Producenci balustrad nierdzewnych wykorzystują materiały, które sprawdzą się nie tylko wewnątrz budynku, ale również na zewnątrz. Producenci balustrad ze stali nierdzewnej dokładają wszelkich starań, aby jego produkty były w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Tierspol to producent balustrad stalowych wykorzystujący wyłącznie atestowane materiały słynące z wieloletniej wytrzymałości. Jako producent balustrad szklanych wykorzystujemy do produkcji kilka gatunków szkła. Może być ono barwione oraz modyfikowane pod względem transparentności. Producenci balustrad balkonowych zawsze starają się dobrać rozwiązania, które okażą się najlepszą inwestycją na przestrzeni nadchodzących lat.

Producenci balustrad kutych dysponują również nowoczesną technologią potrzebną do obróbki różnych stopów metali wykorzystywanych przy produkcji. Dobry producent balustrad drewnianych wykorzystuje również solidne i wytrzymałe gatunki drewna, z których często produkuje się stopnie schodów oraz poręcze. Producenci balustrad schodowy potrafią łączyć kilka materiałów w jedną, spójną całość, która doskonale wpisuje się w aranżacje wnętrza. Tierspol to producent balustrad oraz akcesoriów który podchodzi indywidualnie do każdej realizacji. Priorytetem jest tutaj pełna satysfakcja ze strony klienta.

Zainteresowany naszą ofertą?

Zobacz pełną ofertę balustrad

Balustrady całoszklane

Wybierając jeden z projektów szklanych schodów mamy do wyboru modele, w których poza szkłem wykorzystuje się również metale oraz drewno. 

Balustrady z wypełnieniem szkłem bezpiecznym

Tego rodzaju balustrady mogą być malowane, aluminiowe, nierdzewne, a także mosiężne.

Balustrady nierdzewne

Ten rodzaj balustrad wykonany jest ze stali szlachetnych. Dzięki temu zachowują swój świetny wygląd przez długi czas. 

Balustrady z drewnianym pochwytem

Balustrady z drewnianym pochwytem są dość popularnym systemem balustradWykorzystane drewno, często egzotycznych gatunków, dodaje ciepła i doskonale współgra z mosiądzem, czy stalą malowaną lub nierdzewną. 

Balustrady malowane

Konstrukcje tego typu balustrad mogą być różne, ale łączy je jedno – wszystkie są pomalowane proszkowo lub piecowo na wybrany przez klienta kolor. Istotne jest, aby pamiętać, że balustrady malowane przeznaczone są głównie do wnętrz.

Balustrady mosiężne

To jedne z najdroższych wyrobów w tej branży. Zarówno drogi materiał jak i trudna, pracochłonna obróbka powodują stosunkowo wysoki koszt, ale wygląd jest niepowtarzalny, któremu z pewnością nie dorównują żadne farby.

System balustrad aluminiowych

Systemy balustrad aluminiowych zbudowane są z rur i profili duraluminiowych. Doskonale nadają się na balkony i klatki schodowe.