Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Balustrady całoszklane

Wybierając jeden z projektów szklanych schodów mamy do wyboru modele, w których poza szkłem wykorzystuje się również metale oraz drewno. Balustrady całoszklane, jak sama nazwa wskazuje, nie zawierają żadnych innych materiałów poza szkłem. Dzięki temu możemy uzyskać niezwykle estetyczny efekt i nadać wnętrzu oczekiwanej lekkości.

 

Balustrady całoszklane samonośne są projektowane przez doświadczonych specjalistów, którzy od lat zgłębiają tajniki tego zagadnienia. Balustrady szklane mogą być stworzone z kilku gatunków szkła. Decydującym czynnikiem są tutaj indywidualne preferencje każdego klienta.

 

Balustrady szklane samonośne są w pełni bezpieczne oraz zaprojektowane z myślą o najwyższej trwałości na przestrzeni wielu lat. W związku z tym, decydując się na balustrady szklane schody nie musisz obawiać się uszkodzeń mechanicznych.

 

Szklane balustrady idealne na balkon w bloku

Balustrady wykonane w całości ze szkła są coraz częściej stosowane jako obudowa balkonu w bloku. Tego typu produkty nie wykorzystują metalu do stworzenia konstrukcji nośnej. Balustrady szklane na balkon to nowatorskie i bardzo nowoczesne rozwiązanie adresowane do wszystkich osób ceniących sobie oryginalne oraz funkcjonalne rozwiązania.

 

Balustrady całoszklane zewnętrzne mogą mieć zmniejszoną transparentność lub konkretne zabarwienie, tak, aby zwiększyć ich widoczność. Dzięki temu, balustrady szklane balkonowe są w pełni funkcjonalne i bezpieczne.

 

Czym się różnią balustrady szklane zewnętrzne i wewnętrzne?

Balustrady szklane wewnętrzne kładą szczególny nacisk na lekkość konstrukcji oraz uzyskanie maksymalnej przestronności wnętrza. Z kolei balustrady szklane zewnętrzne są produkowane przy użyciu materiałów całkowicie odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

 

Różnice mogą pojawić się zatem w rozmiarze warstwy szkła, a także w wybranym gatunku. Sama konstrukcja balustrad wewnętrznych i zewnętrznych nie posiada jednak szczególnych różnic.

 

Ile kosztują balustrady szklane?

Bardzo istotną kwestią z perspektywy klientów jest cena balustrad szklanych. W praktyce, każdy projekt jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta oraz

uwarunkowań wnętrza, w związku z tym, ceny balustrad szklanych mogą się znacząco różnić. Dobrą informacją jest jednak fakt, że balustrady całoszklane cennik nie są dużo droższe od tradycyjnie stosowanych balustrad. Co więcej, jeśli chodzi o balustrady szklane zewnętrzne cena może być nawet odrobinę niższa.

 

Firmy rozliczają się z klientem na zasadzie cena za metr balustrady szklanej. Kluczowym czynnikiem jest oczywiście powierzchnia zabudowy. Projektując balustrady szklane zewnętrzne cena należy uwzględnić specyfikę materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych oraz ewentualną obróbkę w przyszłości. Klienci nie muszą się jednak obawiać dużych wydatków, ponieważ cena balustrad szklanych samonośnych w perspektywie długoterminowej okazują się bardzo korzystną inwestycją.