Kontakt

11-700 Mrągowo
ul. Przemysłowa 8

Tadeusz Tracz
+48 602-734-540

Realizacje

Polub nas!

Schody na ażurowych wstęgach

Schody na ażurowych wstęgach – idea nowych schodów narodziła się kilka lat temu. Szeroka gama dostępnych wzorów i kolorów sprawia iż taka kompozycja znakomicie prezentuje się w różnych wnętrzach. Projekt oraz budowa schodów są realizowane przez naszą firmę.

Konstrukcja opiera się na dwóch ażurowych blaszanych wstęgach nośnych, kształt i rozmieszczenie otworów może być dowolne. Propozycje wzorów: kwiaty, owale, wzory z pancerzy żówłwia, skóry lamparta – jedyne co może nas ograniczyć to tylko wyobraźnia oraz wytrzymałość i sztywność konstrukcji.

Kolory i faktura stalowych elementów:

  • pastelowe wykończone na połysk powierzchnie od bieli lodowej do fortepianowej czerni,
  • postarzana lub trawiona stal, a nawet corten, gdzie korozja tworzy wzór powierzchni,
  • stale nierdzewne szlifowane lub szczotkowane.

Stopnie mogą być z ażurowej blachy, z drewna lub szkła. Kształt schodów może być dowolny, naszym zdaniem najlepiej jednak prezentują się wstęgi gięte, które stoją swobodnie na otwartej przestrzeni.

Zobacz realizacje

Zainteresowany naszą ofertą?

Zobacz inne rodzaje schodów

Schody Całoszklane

Schody ze szkła to najszybciej rozwijający się segment rynku w ostatnich latach. Szklane schody najczęściej mają stalową konstrukcję i szklane stopnie z hartowanego i klejonego szkła.

Schody na jednej belce

Schody na konstrukcji na jednej belce, jak sama nazwa wskazuje, posadowione są na jednej, centralnie leżącej belce, stanowiącej główną konstrukcję. Prezentują się nowocześnie i estetycznie.

Schody na dwóch belkach

Wygląd i funkcjonalności schodów na dwóch belkach są zbliżone do schodów na jednej belce. Schody na konstrukcji z dwóch belek stanowią najlepsze połączenie ceny

Schody Szklane

Schody szklane cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością w aspekcie nowoczesnego wykończenia i aranżacji wnętrz. 

Schody spiralne (wirowe)

Schody wirowe tworzą spiralny bieg owijający się wokół centralnej rury. Wymagają kołowego lub kwadratowego otworu, dobrze wyglądają przy krawędzi antresoli. 

Schody wstęgowe

Schody wirowe tworzą spiralny bieg owijający się wokół centralnej rury. Wymagają kołowego lub kwadratowego otworu, dobrze wyglądają przy krawędzi antresoli.