Kontakt

11-700 Mrągowo
ul. Przemysłowa 8

Tadeusz Tracz
+48 602-734-540

Realizacje

Polub nas!

Schody od producenta

Polski producent schodów obecny na rynku od ponad 25 lat zaprasza do zapoznania się ze swoją aktualną ofertą. Znajdziemy w niej szeroki wybór schodów, w tym między innymi: schody całoszklane, schody na ażurowych wstęgach, schody szklane na stalowej konstrukcji (zarówno nierdzewnej jak i malowanej, schody na dwóch belkach, schody spiralne (wirowe), schody na jednej belce, jednym słowem pełen wachlarz rozwiązań dobieranych do potrzeb i życzeń klienta.

 Dzięki temu, będziemy mogli w pełni dostosować potrzebne nam schody do naszych preferencji oraz do przestrzeni w miejscu montażu uwzględniając różne rozwiązania.

Nowoczesne, eleganckie i bezpieczne schody

W naszej ofercie mogą Państwo liczyć na wykorzystanie nowych technologii i zastosowań, które definiują najlepsze schody na rynku. Jesteśmy liderem w produkcji nowoczesnych i eleganckich schodów szklanych, które wyróżniają się na tle innych produkcji swoim nowoczesnym wyglądem.

Dla zainteresowanych innymi odmianami, mamy przygotowane schody na ażurowych wstęgach, które świetnie wkomponowują się w starszych jak i nowszych przestrzeniach. Nasze schody zawsze zwracają uwagę elegancją i minimalizmem formy oraz jakością wykonania.

W niektórych sytuacjach konieczne będą schody wstęgowe bądź schody spiralne (potocznie nazywane także jako schody wirowe). Są to propozycje skierowane w stronę klientów, którzy chcą uzyskać świetny efekt wizualny, połączony z nowoczesną funkcjonalnością a także bezpieczeństwem podczas użytkowania. Wszystkie użyte materiały i technologie spełniają współczesne, restrykcyjne wymagania.

Zobacz realizacje

Indywidualne projekty schodów

Bardzo istotnym elementem oferty jest przygotowanie indywidualnego projektu schodów, który będzie w stu procentach dostosowany do konkretnego pomieszczenia a także oczekiwań klienta. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się wyjątkowymi i unikalnymi schodami, które są w Państwa pomieszczeniu.

Zainteresowany naszą ofertą?

Zobacz pełną ofertę schodów

Schody Całoszklane

Schody ze szkła to najszybciej rozwijający się segment rynku w ostatnich latach. Szklane schody najczęściej mają stalową konstrukcję i szklane stopnie z hartowanego i klejonego szkła.

Schody Szklane

Schody szklane cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością w aspekcie nowoczesnego wykończenia i aranżacji wnętrz. 

Schody na dwóch belkach

Wygląd i funkcjonalności schodów na dwóch belkach są zbliżone do schodów na jednej belce. Schody na konstrukcji z dwóch belek stanowią najlepsze połączenie ceny

Schody na jednej belce

Schody na konstrukcji na jednej belce, jak sama nazwa wskazuje, posadowione są na jednej, centralnie leżącej belce, stanowiącej główną konstrukcję. Prezentują się nowocześnie i estetycznie.

Schody spiralne (wirowe)

Schody wirowe tworzą spiralny bieg owijający się wokół centralnej rury. Wymagają kołowego lub kwadratowego otworu, dobrze wyglądają przy krawędzi antresoli. 

Schody wstęgowe

Schody wirowe tworzą spiralny bieg owijający się wokół centralnej rury. Wymagają kołowego lub kwadratowego otworu, dobrze wyglądają przy krawędzi antresoli. 

Schody na ażurowych wstęgach

Schody na ażurowych wstęgach - idea nowych schodów narodziła się kilka lat temu. Szeroka gama dostępnych wzorów i kolorów sprawia iż taka kompozycja znakomicie prezentuje się w różnych wnętrzach.

Nietypowe wg indywidualnych projektów

Za każdym razem uważnie słuchamy naszych klientów i staramy się, by jego pomysł, był w 100 procentach zrealizowany przez naszych fachowców ...

Schody w trakcie budowy

Prezentowane poniżej schody dopiero powstają, kształty zdradzają już ich przeznaczenie, choć nie wyglądają jeszcze efektownie. T

Przykładowe biegi schodów

Oto przykładowe, często spotykane rodzaje biegów schodowych. Prosimy kliknąć na miniaturę, aby powiększyć wybrany rysunek najlepiej pasujący do miejsca na Państwa schody i w rozmowie z nami podać jego numer.