Kontakt

11-700 Mrągowo
ul. Przemysłowa 8

Tadeusz Tracz
+48 602-734-540

Realizacje

Polub nas!

Nietypowe wg indywidualnych projektów

Za każdym razem uważnie słuchamy naszych klientów i staramy się, by jego pomysł, był w 100 procentach zrealizowany przez naszych fachowców, nawet jeśli wymaga to dużo większego nakładu pracy niż przy standardowych zamówieniach. Niezależnie od wybranego produktu tj. schodówbalustraddaszków szklanychzadaszeń i przegród, zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klientów i starannie dążymy do ich realizacji.

W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów i rodzajów schodów, ale zawsze w trakcie projektowania jest miejsce i czas na wprowadzenie indywidualnych pomysłów. Przykłady takich realizacji firmy Tierspol znajdą Państwo poniżej.

Zobacz realizacje

Zainteresowany naszą ofertą?

Zobacz inne rodzaje schodów

Schody Całoszklane

Schody ze szkła to najszybciej rozwijający się segment rynku w ostatnich latach. Szklane schody najczęściej mają stalową konstrukcję i szklane stopnie z hartowanego i klejonego szkła.

Schody na jednej belce

Schody na konstrukcji na jednej belce, jak sama nazwa wskazuje, posadowione są na jednej, centralnie leżącej belce, stanowiącej główną konstrukcję. Prezentują się nowocześnie i estetycznie.

Schody na dwóch belkach

Wygląd i funkcjonalności schodów na dwóch belkach są zbliżone do schodów na jednej belce. Schody na konstrukcji z dwóch belek stanowią najlepsze połączenie ceny

Schody Szklane

Schody szklane cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością w aspekcie nowoczesnego wykończenia i aranżacji wnętrz. 

Schody spiralne (wirowe)

Schody wirowe tworzą spiralny bieg owijający się wokół centralnej rury. Wymagają kołowego lub kwadratowego otworu, dobrze wyglądają przy krawędzi antresoli. 

Schody wstęgowe

Schody wirowe tworzą spiralny bieg owijający się wokół centralnej rury. Wymagają kołowego lub kwadratowego otworu, dobrze wyglądają przy krawędzi antresoli.