Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Nasza kolejna realizacja! Schody w salonie samochodowym

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację firmy Tierspol, producenta schodów i balustrad. Tym razem na zlecenie warszawskiego inwestora zaprojektowaliśmy schody i balustrady w salonie firmowym znanego na całym świecie producenta samochodów.

Schody wykonane zostały ze stali malowanej oraz nierdzewnej, malowana jest główna konstrukcja schodów w postaci dwóch belek. Belki mają specjalną konstrukcję zapewniającą sztywność. Pomiędzy belkami zainstalowano nierdzewne wsporniki stopni o ciekawym kształcie i na tych wspornikach zamocowano drewniane klejone stopnie.

Dodatkowo przy schodach zamontowaliśmy balustrady całoszklane z klejonego hartowanego szkła z nierdzewnymi nakładkami służącymi jako pochwyty. Takie rozwiązania zapewnia wysoką estetykę produktu, a całe schody z balustradami są dzięki temu zauważalnym elementem nowoczesnego wnętrza

Tego typu realizacje wykonujemy od podstaw, począwszy od wykonania pomiarów, przygotowania i zaprezentowania projektu, jego akceptacji, aż po ostateczny montaż i oddanie do użytku. Mamy też możliwość zaprezentowania nietypowego designu dla wymagających klientów.