Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Balustrady i daszki na osiedlu w Warszawie [video]

Zakończyliśmy kolejną inwestycję prowadzoną na osiedlu w centrum Warszawy. Kompleksowo wykonaliśmy daszki i balustrady schodów znajdujące się na tym osiedlu.

Inwestycję rozpoczęliśmy od demontażu starych daszków znajdujących się nad klatkami schodowymi. Przestarzałe konstrukcje zastąpiliśmy nowoczesnymi daszkami szklanymi podwieszanymi do elewacji budynku. To trwałe i wytrzymałe daszki, które obecnie są jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań. Nierdzewna konstrukcja zapewnia trwałość, a zastosowane szkło daje dobre doświetlenie wejść do klatek schodowych połączone z ochroną przed deszczem osób wychodzących z domu.

Kolejnym elementem prowadzonych prac było wykonanie balustrad przy schodach prowadzących do klatek schodowych. Tu wykorzystaliśmy stal nierdzewną, najtrwalszy materiał zapewniający ładny wygląd i bezproblemowe utrzymanie przez długie lata.

Dokonaliśmy także wymiany daszków znajdujących się nad osiedlowymi garażami podziemnymi. Wykonaliśmy daszki z blachy profilowanej, co zapewnia stosunkowo niski koszt przy lekkiej prawie samonośnej konstrukcji i długą trwałość.