Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Szklana ścianka w apartamencie

To realizacja nietypowa bo wykonaliśmy ściankę szklaną w apartamencie, jednak styl tej ścianki odbiega od najczęściej spotykanych tafli szkła bez szprosów.

Czytaj więcej...

Balustrady w apartamentowcu

Zrealizowaliśmy ostatnio balustrady klatki schodowej w apartamentowcu, niby nic specjalnego ale myślę sobie, że pomysł oryginalny a o to dziś naprawdę trudno.

Czytaj więcej...

Szklane schody w dwupoziomowym mieszkaniu

Nowe szklane schody w dwupoziomowym mieszkaniu.

Czytaj więcej...

Galeria Poznań Plaza - Balustrady całoszklane ze szkła giętego

Realizacja w galerii handlowej w Poznaniu to kolejny szczebel trudności w wykonaniu balustrady całoszklanej, tym razem z z giętego i hartowanego szkła laminowanego.

Czytaj więcej...

Schody szklane na gietęj belce - Okolice Krakowa

Ciekawa realizacja w okolicach Krakowa. Schody na jednej belce umieszczonej z boku biegu, szklane stopnie umieszczone w specjalnych kieszeniach belki, podświetlone gniazda stopni dają ciekawe efekty wizualne bo szkło stopni pięknie się rozświetla z podkreśleniem krawędzi. Belka jest lekko wygięta w łuk a właściwie część łagodnej spirali.

Czytaj więcej...

Szklane balustrady w Urzędzie Miejskim w Orzyszu

Realizujemy projekty przeznaczone również dla jednostek użyteczności publiczej. Wojskowa Stolica Polski - Orzysz w swoim przestronnym budynku Urzędu Miejskiego, posiada nasze szklane balustrady. 

Czytaj więcej...

Schody szklane w jednej z wrocławskich firm

Komplementarność naszej oferty od lat doceniają inni przedsiębiorcy, którzy w swoich biurowych wnętrzach szukają nowych rozwiązań. W jednej z wrocławskich firm zaprojektowaliśmy szklane schody, które zarazem pełnią funkcję drogi ewakuacyjnej w razie pożaru.

Czytaj więcej...

Szklane balustrady w CH Promenada w Warszawie

W ostatnim czasie balustrady szklane naszej produkcji zostały zamontowane w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie. Wykonano je ze szkła optiwhite - całkowicie odbarwionego poprzez obniżenie zawartości żelaza w masie szklanej.

Czytaj więcej...

Szklane balustrady w domu w Markach pod Warszawą

Balustrady szklane przy schodach to jedno z nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań, które idealnie wpisuje się w estetykę współczesnych rozwiązań architektonicznych.

Czytaj więcej...

Szklane schody we włocławskim domu

Miło nam przedstawić Państwu kolejną realizację firmy Tierspol, producenta schodów i balustrad. Tym razem na zlecenie prywatnego inwestora wykonaliśmy ciekawą realizację szklanych schodów wykonaną na konstrukcji szklanej z hartowanego i laminowanego szkła.

Czytaj więcej...

Balustrady w Węgorzewie

Szklane balustrady sprawdzają się nie tylko w dużych galeriach handlowych. Coraz częściej znajdują swoje miejsce w prywatnych domach. Jedna z naszych interesujących realizacji znajduje się w pięknie położonym domu na obrzeżach Węgorzewa.

Czytaj więcej...

Daszki szklane w trzech odsłonach

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację firmy Tierspol, producenta schodów i balustrad.

Czytaj więcej...

Schody całoszklane. Perfekcja w każdym elemencie

Schody całoszklane to absolutna nowość, produkt wchodzący na rynek, którego ekskluzywność jest warta swojej ceny. Stopnie, balustrady, mniejsze i większe elementy szkła tworzą jednolitą całość, na stałe zamieniając wnętrze domu czy hotelu.

Czytaj więcej...

Drzwi z systemem samozamykającym [video]

Prezentujemy Państwu kolejną realizację naszej firmy. Tym razem odeszliśmy na chwilę od schodów i balustrad, a skupiliśmy się na wykonaniu i montażu drzwi szklanych z systemem samozamykającym.

Czytaj więcej...

Schody z blachy ryflowanej. Dobry efekt w małej przestrzeni

Miło nam przedstawić Państwu kolejną realizację firmy Tierspol, producenta schodów i balustrad. Tym razem na zlecenie prywatnego inwestora wykonaliśmy ciekawą realizację schodów z blachy ryflowanej oraz szklane balustrady wzdłuż schodów. Dzisiejszy design stara się łączyć ciężar i masywność stalowych konstrukcji z lekkością tafli szklanych, zastosowanie ażurów, perforacji i rozmaitego rodzaju siatek idzie właśnie w tym kierunku.

Czytaj więcej...

Dwa rodzaje balustrad w jednym budynku [video]

Wykonanie i montaż balustrad w dwóch klatkach schodowych efektownego budynku hurtowni farmaceutycznej w Warszawie, to kolejna realizacja, którą chcemy Państwu przedstawić. Na zlecenie inwestora, zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zamontowaliśmy dwa rodzaje balustrad. Szczegóły w materiale video.

Czytaj więcej...

Schody w centrum handlowym [video]

W naszych realizacjach dość często zdarza nam się projektować schody do wnętrz publicznych, takich jak centra handlowe. Tego rodzaju projekty muszą spełniać odpowiednie wymogi dotyczące trwałości, funkcjonalności i estetyki. Kolejną tego typu realizacją było zaprojektowanie i wykonanie schodów w jednym z centrów handlowych w Trójmieście.

Czytaj więcej...