Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Aktualności - Promocje

Informacja o przekształceniu

Uprzejmie informuję, że z dniem 19.09.2019r. został zakończony, wpisem do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestr Sądowego, proces przekształcenia działalności gospodarczej pod nazwą Firma Produkcyjno – Usługowa Tierspol – mgr inż. Tadeusz Tracz w spółkę pod nazwą Tierspol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, na podstawie art. 551 i art 584 Kodeksu spółek handlowych (Ksh).

 

Czytaj więcej...

Świat szklanych konstrukcji. Wywiad z właścicielem firmy

– Za kilka lat wyroby ze szkła będą oczywistością na rynku, a ich ceny mogą być zdecydowanie wyższe. Dlatego już teraz proponujemy swoim odbiorcom nowe rozwiązania i zachęcamy swoich klientów do naszych wyrobów – tak o przyszłości szklanych konstrukcji mówi Tadeusz Tracz, właściciel firmy Tierspol. Skąd wzięła się szklana pasja? Jakie nowości pojawiają się w branży budowy schodów i balustrad? Przeczytajcie wywiad!

Czytaj więcej...

Z czego budujemy nasze schody?

Schody już dawno przestały być tylko koniecznym dodatkiem do wnętrza. Mnogość stylów i materiałów, z których są tworzone pozwala na realizację odważnych pomysłów projektantów. W naszych realizacjach staramy się sprostać marzeniom klientów o schodach XXI wieku. Jakich materiałów używamy do budowy schodów?

Czytaj więcej...

Co jest modne we wnętrzach w 2018 roku?

Wiosna to idealna pora na zmiany, nie tylko te w naszej szafie, czy na naszej głowie, ale także w naszych czterech kątach. I mimo że trendy wnętrzarskie nie zmieniają się tak szybko, jak te modowe czy kosmetyczne, to warto zapoznać się z nowinkami. Przedstawiamy najmodniejsze motywy, kolory czy style, które możesz wprowadzić do swoich wnętrz. Szukacie pomysłów, które nie wymagają dużej ingerencji, a dają niesamowite efekty, to ten artykuł jest dla Was.
 

Czytaj więcej...

Lekkość i prostota. Schody ażurowe zdobywają klientów

Schody oprócz swojej funkcjonalności, mogą być także pięknym i efektownym dodatkiem naszego wnętrza. Zanim jednak staniecie się szczęśliwymi posiadaczami swojego domu czy mieszkania i chcecie mieć we wnętrzu schody, radzimy dobrze przemyśleć ich konstrukcję, materiał z jakiego zostaną wykonane oraz oczywiście ich wygląd. 

Czytaj więcej...

Schody szklane odważnie wkraczają do wnętrz

Schody w każdym domu pełnią oczywiście bardzo ważną rolę użytkową. Ale coraz częściej, zaspokojenie tej podstawowej potrzeby nie wystarcza. Klienci są wymagający (i słusznie!), oczekując od schodów, by upiększały ich wnętrza. Mamy na to doskonałą odpowiedź. Szklane schody!

Czytaj więcej...

Szklana Perfekcja Tierspolu. Ruszyła promocja na schody ze szkła!

Szklane schody zdobywają coraz więcej miłośników i stanowią jeden z najnowszych trendów w budownictwie. Od teraz, do końca roku w naszej firmie możecie zamówić szklane schody w dobrych cenach z uwzględnieniem ciekawych rabatów.

Czytaj więcej...

Balustrady na każdą porę roku! (video)

Prezentowana realizacja to balustrada tarasu w Hotelu Panoramic Oscar w Mrągowie. Produkt zainstalowany jest na zewnątrz budynku i znakomicie sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych, tu na przykład w bezpośredniej bliskości tafli jeziora.

Czytaj więcej...

Nowe video o działalności naszej firmy!

Przygotowaliśmy nowy film promocyjny naszej firmy. Zachęcamy Państwa do obejrzenia video i skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej...

Schody z balustradami ze szkła Optiwhite

Prezentowana realizacja to dom mieszkalny pod Olsztynem zaprojektowany ze szczególną dbałością o oświetlenie - całe wyposażenie domu weryfikowano i dobierano uwzględniając grę świateł, barwę i sposób w jaki w ciągu doby zmienia się wygląd tych przedmiotów.

Czytaj więcej...

Efektowne schody z podświetleniem (video)

Prezentowane schody, wykonane zostały na konstrukcji stalowej z wycinanych laserem z blachy belek schodowych, posiadają drewniane stopnie i balustrady całoszklane.

Czytaj więcej...

„Jesienne podświetlenie”. Ruszyła promocja

Startujemy z jesienną promocją! Już od teraz do końca roku, do każdego zamówienia balustrady całoszklanej i schodów dokładamy gratis w postaci diodowego podświetlenia!

Czytaj więcej...