Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Szklane schody we włocławskim domu

Miło nam przedstawić Państwu kolejną realizację firmy Tierspol, producenta schodów i balustrad. Tym razem na zlecenie prywatnego inwestora wykonaliśmy ciekawą realizację szklanych schodów wykonaną na konstrukcji szklanej z hartowanego i laminowanego szkła.

Czytaj więcej...

Balustrady w Węgorzewie

Szklane balustrady sprawdzają się nie tylko w dużych galeriach handlowych. Coraz częściej znajdują swoje miejsce w prywatnych domach. Jedna z naszych interesujących realizacji znajduje się w pięknie położonym domu na obrzeżach Węgorzewa.

Czytaj więcej...

Daszki szklane w trzech odsłonach

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację firmy Tierspol, producenta schodów i balustrad.

Czytaj więcej...

Schody całoszklane. Perfekcja w każdym elemencie

Schody całoszklane to absolutna nowość, produkt wchodzący na rynek, którego ekskluzywność jest warta swojej ceny. Stopnie, balustrady, mniejsze i większe elementy szkła tworzą jednolitą całość, na stałe zamieniając wnętrze domu czy hotelu.

Czytaj więcej...

Drzwi z systemem samozamykającym [video]

Prezentujemy Państwu kolejną realizację naszej firmy. Tym razem odeszliśmy na chwilę od schodów i balustrad, a skupiliśmy się na wykonaniu i montażu drzwi szklanych z systemem samozamykającym.

Czytaj więcej...

Schody z blachy ryflowanej. Dobry efekt w małej przestrzeni

Miło nam przedstawić Państwu kolejną realizację firmy Tierspol, producenta schodów i balustrad. Tym razem na zlecenie prywatnego inwestora wykonaliśmy ciekawą realizację schodów z blachy ryflowanej oraz szklane balustrady wzdłuż schodów. Dzisiejszy design stara się łączyć ciężar i masywność stalowych konstrukcji z lekkością tafli szklanych, zastosowanie ażurów, perforacji i rozmaitego rodzaju siatek idzie właśnie w tym kierunku.

Czytaj więcej...

Dwa rodzaje balustrad w jednym budynku [video]

Wykonanie i montaż balustrad w dwóch klatkach schodowych efektownego budynku hurtowni farmaceutycznej w Warszawie, to kolejna realizacja, którą chcemy Państwu przedstawić. Na zlecenie inwestora, zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zamontowaliśmy dwa rodzaje balustrad. Szczegóły w materiale video.

Czytaj więcej...

Schody w centrum handlowym [video]

W naszych realizacjach dość często zdarza nam się projektować schody do wnętrz publicznych, takich jak centra handlowe. Tego rodzaju projekty muszą spełniać odpowiednie wymogi dotyczące trwałości, funkcjonalności i estetyki. Kolejną tego typu realizacją było zaprojektowanie i wykonanie schodów w jednym z centrów handlowych w Trójmieście.

Czytaj więcej...

Nasza kolejna realizacja! Schody w salonie samochodowym

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację firmy Tierspol, producenta schodów i balustrad. Tym razem na zlecenie warszawskiego inwestora zaprojektowaliśmy schody i balustrady w salonie firmowym znanego na całym świecie producenta samochodów.

Czytaj więcej...

Schody w nowoczesnym wnętrzu domu jednorodzinnego

Prezentowane schody zaprojektowane i wykonane w domu jednorodzinnym to piękne połączenie drewna, szkła i metalu. Konstrukcja na dwóch belkach, świetnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem domu, jasnymi barwami ścian, a zastosowanie szklanych balustrad daje wrażenie większej przestrzeni.

Czytaj więcej...

Schody i balustrady szklane w domu jednorodzinnym [video]

Przestronność i elegancja to niewątpliwie cechy prezentowanych państwu szklanych schodów z balustradami szklanymi. Tę realizację zakończyliśmy niedawno, oddając do dyspozycji klienta schody o wyjątkowej urodzie.

Czytaj więcej...

Balustrady i daszki na osiedlu w Warszawie [video]

Zakończyliśmy kolejną inwestycję prowadzoną na osiedlu w centrum Warszawy. Kompleksowo wykonaliśmy daszki i balustrady schodów znajdujące się na tym osiedlu.

Czytaj więcej...

Balustrada szklana ze szkłem grafitowym

Zakończyliśmy prace przy wyprodukowaniu i montażu balustrady szklanej ze szkła grafitowego. Estetyczny i efektowny produkt zamontowaliśmy w nowoczesnym apartamentowcu.

Czytaj więcej...

Efektowny napis na budynku sądu [video]

Realizujemy nie tylko efektowne schody i balustrady, ale wykonujemy także inne zlecenia dotyczące produktów z różnego rodzaju metalu. Jednym z ciekawszych wyzwań, jakie w ostatnim czasie zrealizował Tierspol jest efektowny napis na budynku Sądu Okręgowego w Warszawie. Obejrzyjcie materiał video dotyczący tej realizacji.

Czytaj więcej...

Balustrady naszej firmy na luksusowym osiedlu pod Warszawą

Mieliśmy przyjemność wykonać balustrady, przegrody tarasowe oraz okiennice na jednym z luksusowych osiedli pod Warszawą. Ta ogromna inwestycja, wkrótce zostanie oddana do użytku. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji video tejże realizacji firmy Tierspol.

Czytaj więcej...

Nierdzewne balustrady w przestronnym wnętrzu [video]

W renomowanym salonie samochodowym w Bydgoszczy wykonaliśmy balustrady ze stali nierdzewnej, które zostały zaprojektowane tak aby zainteresować klientów wyglądem wnętrza.

Czytaj więcej...

Całoszklane balustrady w centrum handlowym

W Gdańsku zrealizowaliśmy efektowne balustrady całoszklane, które służyć będą klientom jednego z centrów handlowych.

Czytaj więcej...

Nasze balustrady na luksusowym osiedlu pod Warszawą

Nasza firma brała udział w wyjątkowej realizacji, jaką jest budowa luksusowych domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy. Przedstawiamy zdjęcia wykonane bezpośrednio po zakońćzeniu przez nas inwestycji. Wkrótce zaprezentujemy także materiał video.

Czytaj więcej...