Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Balustrady całoszklane ze szkła Optiwhite w Olsztynie (video)

Ta realizacja obejmowała produkcję i montaż balustrad całoszklanych w krytych podłogowych mocowaniach firmy Tierspol. Realizację wyróżnia użyte szkło - typ Optiwhite, które nie posiada zielonego odcienia.

Czytaj więcej...

Szklane schody w szeregowcu

Na zlecenie prywatnego inwestora wykonaliśmy i zamontowaliśmy szklane schody na belkach wycinanych z blachy, z oryginalnymi balustradami.

Czytaj więcej...

Ciekawe wnętrze i dostosowane do niego schody

Wyjątkowe wnętrze zasługuje na wyjątkowe schody. Podjęliśmy i zrealizowaliśmy wyzwanie zaprojektowania, wykonania i montażu schodów w nowoczesnym domu na Mazurach. Zobaczcie jak wkomponowaliśmy schody w to wnętrze.

Czytaj więcej...

Schody w biurowcu Focus w Warszawie

Schody w atrium biurowca Focus oraz szklana kładka nad wejściem głównym - realizację takiego zadania postawił nam wykonawca znanego w Warszawie budynku. Zobaczcie efekty.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane na tarasach apartamentowca w Poznaniu

W jednym z apartamentowców w Poznaniu wykonaliśmy balustrady całoszklane umieszczone na tarasach budynku. Szkło świetnie komponuje się z nowoczesną bryłą budynku.

Czytaj więcej...

Biblioteka Publiczna w Świeciu - balustrady całoszklane

W Bibliotece Publicznej w Świeciu zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zamontowaliśmy balustrady całoszklane.

Czytaj więcej...

Całoszklane schody w hotelu [zdjęcia]

Całoszklane schody to ekskluzywny produkt naszej firmy, który nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowości. Realizacja wykonana została w Mrągowie, w pięknym hotelu Mercedes Club Mrągowo.

Czytaj więcej...

Portefenetry w Starych Sadach

Na Mazurach powstają wyjątkowe realizacje, w których tradycja łączy się z nowoczesnością. W nowoczesnym budynku, wybudowanym w stylu tzw. muru pruskiego zamontowaliśmy nowoczesne szklane portefenetry, które zostały zamocowane punktowo do elewacji.

Czytaj więcej...

Obudowy słupów w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

Nie jest to typowa dla nas realizacja, tym bardziej warto przedstawić ją użytkownikom naszej strony internetowej. W Galerii Bursztynowa w Ostrołęce wykonaliśmy inwestycję polegającą na obudowaniu słupów z wykorzystaniem stali nierdzewnej.

Czytaj więcej...

Zabudowa szybu windy w Michelin Polska

Na zlecenie Michelin Polska zrealizowaliśmy inwestycję polegającą na zabudowie szybu windy panoramicznej oraz balustrady w siedzibie firmy.

Czytaj więcej...

Schody "koronkowe" w galerii

Schody wykonane ze wstęgi blachy, w której wycięto laserem koronkowe wzory nawiązujące do charakteru obiektu (pracownia krawiectwa artystycznego). Promienie słońca przeświecające przez ażurowe powierzchnie stopni  rysują koronkowe obrazy w pomieszczeniu pod schodami.

Czytaj więcej...

Schody w mieszkaniu na konstrukcji z blachy

Schody stalowo-drewniane z balustradą całoszklaną. Prywatny inwestor zlecił nam zaprojektowanie i wykonanie schodów w jego domu. Zaproponowaliśmy połączenie drewna i stali, a efekty możecie zobaczyć na zdjęciach.

Czytaj więcej...

Balustrady w hali sportowo-widowiskowej w Toruniu

Nasze balustrady całoszklane zamontowane zostały w hali sportowo-widowiskowej w Toruniu. Ten typ balustrad zyskuje w ostatnim czasie na popularności.

Czytaj więcej...

Wykonanie dwóch rodzajów balustrad w jednym budynku

Przy tej realizacji zaproponowaliśmy wykonanie dwóch rodzajów balustrad - całoszklanych oraz nierdzewnych. Spotkało się to z pozytywnym odbiorem zleceniodawcy, a efekty możecie obejrzeć na zdjęciach.

Czytaj więcej...

Szklane daszki podwieszane w Mrągowie

Powyżej frontowej szklanej witryny na elewacji Parku Handlowego Karuzela w Mrągowie zamontowaliśmy szklane daszki podwieszane.

Czytaj więcej...

Balustrady - galeria handlowa w Szamotułach

Zewnętrzny taras w galerii handlowej to miejsce, które musi wyglądać efektownie. Staraliśmy się spełnić oczekiwania i podjęliśmy wyzwanie zaprojektowania i zamontowania balustrad całoszklanych na tarasie galerii handlowej w Szamotułach.

Czytaj więcej...

Schody na dwóch belkach. Idealne do biura

Schody wykonane zostały na stalowej konstrukcji na dwóch belkach z profila łamanego. Ten typ schodów i konstrukcji idealnie nadaje się do obiektów biurowych, siedzib firm czy salonów firmowych.

Czytaj więcej...

Balustrady schodowe skręcane z drewnianym pochwytem

Prezentujemy Państwu balustrady nierdzewne składające się z wielu skręcanych ze sobą elementów systemu Tierspol.

Czytaj więcej...