Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Schody szklane w siedzibie firmy.

Szklane schody na nierdzewnej konstrukcji z nierdzewnymi balustradami.

Czytaj więcej...

Willa pod Olsztynem

Balustrady całoszklane na balkonach.

Czytaj więcej...

Salon samochodowy BMW

Balustrady całoszklane na galerii oraz w przestrzeni wystawowej salonu Bawaria Motors. Szyby hartowane i klejone, mocowane w liniowych zaciskach firmy tierspol wygądają nowocześnie i elegancko.

Czytaj więcej...

Balustrady i szyb windy panoramicznej w Szpitalu Elżbietanek.

Balustrady nierdzewne wypełniane szkłem bezpiecznym na balkonach, tarasach i schodach szpitala. Osobnym fragmentem prac było wykonanie i oszklenie szybu windy panoramicznej.

Czytaj więcej...

Schody i balustrady w podmiejskiej rezydencji w Piszu.

Rezydencja stylizowana na wiejski dom w południowej Francji wymagała balustrad nawiązujących ale nie dosłownie do "kutych", a jednocześnie dodatkowe schody miały być nowoczesne, a w łazienkach szklane zabudowy pryszniców.

Czytaj więcej...

Balustrady samonośne ze specjalnego szkła typu crash oraz schody szklane

Specjalny zestaw szkła dający efekt stłuczki szklanej wewnątrz pakietu szkła tworzącego balustradę lub stopień schodowy to kolejny krok na drodze poszukiwań oryginalnych rozwiązań wzorniczych w tej dziedzinie. Tu dodatkowo połączony z kolorowym (grafit) szkłem z interesująco rozwiązanym oświetleniem daje ciekawą przestrzeń w pomieszczeniach domu.

Czytaj więcej...

Całkowicie nierdzewne schody z diodowym podświetleniem podstopni w agencji reklamowej

Konstrukcja schodów całkowicie nierdzewna musi tu pogodzić smukły profil schodów z niezbędną sztywnością. Udało się to osiągnąć przez wielopakietową konstrukcję spawaną z poszyciem ze stali nierdzewnej.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane Biblioteka Politechniki Białostockiej.

Balustrady bez słupków tylko szkło hartowane i klejone mocowane do podłogi lub stropu liniowymi mocowaniami ukrytymi pod osłonami.

Czytaj więcej...

Szklane schody na stalowej konstrukcji z nierdzewnymi balustradami.

Szeroka klatka schodowa mieści 4 biegi schodów i 2 duże spoczniki, konstrukcje są zrobione ze stalowych malowanych ceowników a na nich zamocowane są stopnie i spoczniki z hartowanego i klejonego szkła pokrytego nadrukiem przeciwślizgowym.
Balustrady ze stali nierdzewnej satynowanej.

Czytaj więcej...

Schody szklane na nierdzewnej konstrukcji i całoszklane balustrady , a także schody o stalowej konstrukcji obłożone drewnem i usztywnione balustradą całoszklaną.

Wykonaliśmy tutaj schody na konstrukcji z dwóch nierdzewnych prostokątnych belek łamanych ze stopniami szklanymi i takimi balustradami- schody te prowadzą na pomosty ze szklanymi podestami, dookoła balustrady całoszklane z wklejonymi pochwytami z nierdzewnego eliptycznego profila.

Czytaj więcej...

Balustrada nierdzewna z linkami i drewnianym pochwytem

Obecna moda preferuje kanciaste ksztalty, stojki i pochwyty prostokatne, a wypelnienie z linek nierdzewnych wyglada bardzo delikatnie.

Czytaj więcej...

Willa koło Warszawy

Balustrady całoszklane wewnętrzne i nierdzewne z drewnianym pochwytem na tarasach.

Czytaj więcej...

Siedziba firmy Pabich

Oryginalna konstrukcja balustrady na bardzo delikatnych choć mocnych stójkach wycinanych z nierdzewnej blachy laserem, do tego pochwyt drewniany specjalnie napinany aby był sztywny, efekt uzyskany wart chyba trudu.

Czytaj więcej...

Nowoczesna balustrada szklana bez stójek

Atrakcyjne rozwiązanie jeśli chcemy, aby balustrada była jak najmniej widoczna i nie przeszkadzała w oglądaniu widoków z balkonu. Oczywiście szkło może być matowe lub barwione i wtedy spełnia rolę dekoracji elewacyjnej. Takie balustrady mogą mieć pochwyt nierdzewny lub np z egzotycznego gatunku drewna.

Czytaj więcej...

Willa Jazgarzewska

Realizacja obejmowała tu duży zakres prac:
-daszek przed wejściem ze szkła hartowanego satynowanego na stalowych belkach
-balustrada schodów wejściowych nierdzewna z owalnym pochwytem
-wycieraczka ze stali nierdzewnej i drewna egzotyccznego
-portefenetre ze szkła i owalnego pochwytu

Czytaj więcej...

Schody wstęgowe - willa w Toruniu

To bardzo trudne w realizacji schody ze względu na konieczność precyzyjnego wygięcia grubych nierdzewnych blach tworzących policzki schodów, to samo dotyczy balustrad. Stopnie z bielonego dębu muszą być dopasowane do krzywizn policzków, ale po złożeniu daje to bardzo atrakcyjną kompozycję o pięknych liniach wzniosu.

Czytaj więcej...

Balustrady nierdzewne ze szkłem na balkonie i portefenetre

Balustrady na balkonie mocowane do czoła wypełnione szkłem bezpiecznym. Balustrady nierdzewne na schodach wejściowych i malowane na wewnętrznych schodach.

Czytaj więcej...

Krzywoliniowa balustrada schodowa

Bardzo trudna i niezbyt tania, ale niezwykle efektowna balustrada nierdzewna z gietym pochwytem z egzotycznego drewna.

Czytaj więcej...