Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Schody ze szklanymi stopniami w Olsztynie

Te schody zamontowano w dosyć ciasnym pomieszczeniu dlatego zostały zaprojektowane tak, aby nie przytłaczały tej przestrzeni. Konstrukcja i balustrada ze stali nierdzewnej są lekkie, a stopnie z klejonego i hartowanego szkła wydają się prawie niewidoczne.

Czytaj więcej...

Budynek biurowy przy ul. Puławskiej w Warszawie

Balustrady nierdzewne satynowane. Stójki z podwójnego płaskownika, pochwyty z okrągłej rury, a wypełnienia z poziomych prętów.

Czytaj więcej...

Ekskluzywny ośrodek wypoczynkowy Ognisty Ptak nad jeziorem Święcajty

Zrealizowaliśmy tu duże schody wstęgowe prowadzące z tarasu na chodnik oraz balustrady na tarasie i balkonach z elementami dekoracyjnymi w kształcie elipsy i ażurem osłaniającym rynnę. Całość cynkowana ogniowo i malowana.

Czytaj więcej...

Salon wystawowo-handlowy firmy Greston w Warszawie przy Alei Krakowskiej

Oryginalne balustrady nierdzewne satynowane. Stójki o dużej sztywności z podwójnego płaskownika, pochwyt odsadzony z rury nierdzewnej, wypełnienie częściowo pręty, a częściowo blacha perforowana w ramkach.

Czytaj więcej...

Balustrada nierdzewna w hurtowni w Sękocinie

Oto często wykonywana balustrada ze stali nierdzewnej satynowanej zapewniająca stosunkowo niską cenę przy zachowaniu estetyki i trwałości oraz spełnieniu obowiązujących wymagań Prawa Budowlanego.

Czytaj więcej...

Realizacja w siedzibie firmy budowlanej w Warszawie

Obejmowała balustrady podjazdów dla niepełnosprawnych i reprezentacyjne schody wewnętrzne ze stopniami z klejonego i hartowanego szkła mocowanymi do stalowych lekkich belek, pod szkłem zamocowano kraty pomostowe, balustrady z klejonych i hartowanych tafli szkła.

Czytaj więcej...

Balustrady i podkonstrukcje nierdzewne podtrzymujące kamienne elewacje w Galerii Złote Tarasy w Warszawie

Balustrady ocynkowane i malowane na zewnętrznych tarasach galerii, trudne bo krzywoliniowe i mocowane głęboko pod okładzinami kamiennymi.

Czytaj więcej...

Schody wstegowe

Schody metalowo drewniane. Stalowe belki policzkowe wycinane z blachy, do których przykręcono drewniane klejone stopnie dębowe, składają się z dwóch biegów i spocznika rozpiętego między ścianami.

Czytaj więcej...

Balustrada nierdzewna na klatce schodowej w fabryce Philipsa

Nierdzewna balustrada z okrągłych rurek z odsadzonym pochwytem i wypełnieniami. Odsadzenia z okrągłych rotuli, wypełnienia z prętów, wszystko satynowane.

Czytaj więcej...

Balustrada nierdzewna z drewnianym pochwytem

Balustrada z nierdzewnych kwadratowych rur z poziomymi prętami jako wypełnieniem. Pochwyt dwuczęściowy, od spodu prostokątna rura nierdzewna i przykręcona do niej prostokątna nakładka z drewna dębowego.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane w Poznaniu.

Klatka schodowa wymagała doświetlenia dlatego wybrano balustrady całoszklane, grube pochwyty z bielonego dębu stabilizują szkło, dzięki temu można zastosować delikatniejsze mocowania i cieńsze szkło. Podobne rozwiązanie na tarasie i w porte fenetrach.

Czytaj więcej...

Balustrady nierdzewne w Salonie Samochodowym w Bydgoszczy

Te balustrady mają stójki wypalane z blachy nierdzewnej aby były sztywniejsze a także bardziej oryginalne. Mocowane do góry stropu na antresolach, a do policzka na szchodach.

Czytaj więcej...

Rozłożyste schody ze szklanymi stopniami w hallu Banku w Lipnie

Te schody oprócz funkcji użytkowej pełnią też rolę dekoracji wnętrza dlatego zdecydowano się na zastosowanie dużej ilości szkła. Dolne stopnie ukształtowane łukowo zapraszają do wejścia na górę. na klatkach schodowych balustrady nierdzewne ze szklanym wypełnieniem.

Czytaj więcej...

Szklane schody na nierdzewnej konstrukcji

Zastosowano tu podwójne belki nierdzewne aby ukryć między nimi mocowania i usztywnić konstrukcję.

Czytaj więcej...

Szklana altana w ogrodzie

Rodzaj szklanego daszku na konstrukcji z profili nierdzewnych. Ponieważ stoi osobno  to konstrukcja wspiera się na słupach. Duża powierzchnia daszku wymusiła podział szyb na segmenty wzajemnie zachodzące na siebie jak dachówki.

Czytaj więcej...

Daszki z paneli icopal fastlock.

Zadaszenia przed wejściami do modernizowanych budynków.

Czytaj więcej...

Schody w budowie

Schody w trakcie realizacji.

Balustrady Przychodnia Mrągowo

Balustrady nierdzewne na schodach wejściowych.

Czytaj więcej...