Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Balustrady całoszklane Wilanów.

Balustrady całoszklane z zastosowaniem szkła optiwhite dają efekt idealnej przejrzystości bez zielonego zabarwienia wynikającego z grubości szkła.

Czytaj więcej...

Szklane zadaszenia w Szpitalu Uniwersyteckim w Olsztynie

W nowym budynku Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie zainstalowaliśmy duże zadaszenia w strefach wejściowych i szereg mniejszych daszków szklanych przy bocznych wyjściach.

Czytaj więcej...

Stylowy daszek Wilanów

Daszek przy wejściu do willi w odróżnieniu od często dziś stosowanych rozwiązań nie ma nierdzewnych cięgien lecz stylizowaną na początek XX wieku konstrukcję.

Czytaj więcej...

Budynek biurowy w Warszawie

Zrealizowaliśmy tu balustrady klatki schodowej i na schodach wejściowych oraz ciekawe zadaszenie i element architektoniczny przy attyce.

Czytaj więcej...

Pochwyty i balustrady na Dworcu Kolejowym Wrocław Główny

W ramach inwestycji z okazji Euro 2012 realizowano rewitalizację i przebudowę zabytkowego Dworca Kolejowego Wrocław Główny.

Czytaj więcej...

Balustrady na drogowej kładce dla pieszych.

Masywne nierdzewne balustrady o zwiększonej wytrzymałości wypełnione specjalnym zbrojonym tworzywem.

Czytaj więcej...

Reprezentacyjne schody w salonie Max Mara

Schody na stalowej konstrukcji obkładanej panelami z patynowanej szczotkowanej blachy, stopnie dębowe o zwiększonej grubości, balustrady całoszklane z ukrytymi mocowaniami.

Czytaj więcej...

Schody stalowo-drewniane Popowo

Schody z jesionowymi bielonymi stopniami na belkach wycinanych laserem z blachy stalowej malowanej.

Czytaj więcej...

Schody szklane w siedzibie firmy.

Szklane schody na nierdzewnej konstrukcji z nierdzewnymi balustradami.

Czytaj więcej...

Willa pod Olsztynem

Balustrady całoszklane na balkonach.

Czytaj więcej...

Salon samochodowy BMW

Balustrady całoszklane na galerii oraz w przestrzeni wystawowej salonu Bawaria Motors. Szyby hartowane i klejone, mocowane w liniowych zaciskach firmy tierspol wygądają nowocześnie i elegancko.

Czytaj więcej...

Balustrady i szyb windy panoramicznej w Szpitalu Elżbietanek.

Balustrady nierdzewne wypełniane szkłem bezpiecznym na balkonach, tarasach i schodach szpitala. Osobnym fragmentem prac było wykonanie i oszklenie szybu windy panoramicznej.

Czytaj więcej...

Schody i balustrady w podmiejskiej rezydencji w Piszu.

Rezydencja stylizowana na wiejski dom w południowej Francji wymagała balustrad nawiązujących ale nie dosłownie do "kutych", a jednocześnie dodatkowe schody miały być nowoczesne, a w łazienkach szklane zabudowy pryszniców.

Czytaj więcej...

Balustrady samonośne ze specjalnego szkła typu crash oraz schody szklane

Specjalny zestaw szkła dający efekt stłuczki szklanej wewnątrz pakietu szkła tworzącego balustradę lub stopień schodowy to kolejny krok na drodze poszukiwań oryginalnych rozwiązań wzorniczych w tej dziedzinie. Tu dodatkowo połączony z kolorowym (grafit) szkłem z interesująco rozwiązanym oświetleniem daje ciekawą przestrzeń w pomieszczeniach domu.

Czytaj więcej...

Całkowicie nierdzewne schody z diodowym podświetleniem podstopni w agencji reklamowej

Konstrukcja schodów całkowicie nierdzewna musi tu pogodzić smukły profil schodów z niezbędną sztywnością. Udało się to osiągnąć przez wielopakietową konstrukcję spawaną z poszyciem ze stali nierdzewnej.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane Biblioteka Politechniki Białostockiej.

Balustrady bez słupków tylko szkło hartowane i klejone mocowane do podłogi lub stropu liniowymi mocowaniami ukrytymi pod osłonami.

Czytaj więcej...

Szklane schody na stalowej konstrukcji z nierdzewnymi balustradami.

Szeroka klatka schodowa mieści 4 biegi schodów i 2 duże spoczniki, konstrukcje są zrobione ze stalowych malowanych ceowników a na nich zamocowane są stopnie i spoczniki z hartowanego i klejonego szkła pokrytego nadrukiem przeciwślizgowym.
Balustrady ze stali nierdzewnej satynowanej.

Czytaj więcej...

Schody szklane na nierdzewnej konstrukcji i całoszklane balustrady , a także schody o stalowej konstrukcji obłożone drewnem i usztywnione balustradą całoszklaną.

Wykonaliśmy tutaj schody na konstrukcji z dwóch nierdzewnych prostokątnych belek łamanych ze stopniami szklanymi i takimi balustradami- schody te prowadzą na pomosty ze szklanymi podestami, dookoła balustrady całoszklane z wklejonymi pochwytami z nierdzewnego eliptycznego profila.

Czytaj więcej...