Dział eksperta

Śledź nas: facebook youtube blogspot issuu
Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul.Przemysłowa 8

Realizacje

Willa koło Warszawy

Balustrady całoszklane wewnętrzne i nierdzewne z drewnianym pochwytem na tarasach.

Czytaj więcej...

Siedziba firmy Pabich

Oryginalna konstrukcja balustrady na bardzo delikatnych choć mocnych stójkach wycinanych z nierdzewnej blachy laserem, do tego pochwyt drewniany specjalnie napinany aby był sztywny, efekt uzyskany wart chyba trudu.

Czytaj więcej...

Nowoczesna balustrada szklana bez stójek

Atrakcyjne rozwiązanie jeśli chcemy, aby balustrada była jak najmniej widoczna i nie przeszkadzała w oglądaniu widoków z balkonu. Oczywiście szkło może być matowe lub barwione i wtedy spełnia rolę dekoracji elewacyjnej. Takie balustrady mogą mieć pochwyt nierdzewny lub np z egzotycznego gatunku drewna.

Czytaj więcej...

Willa Jazgarzewska

Realizacja obejmowała tu duży zakres prac:
-daszek przed wejściem ze szkła hartowanego satynowanego na stalowych belkach
-balustrada schodów wejściowych nierdzewna z owalnym pochwytem
-wycieraczka ze stali nierdzewnej i drewna egzotyccznego
-portefenetre ze szkła i owalnego pochwytu

Czytaj więcej...

Schody wstęgowe - willa w Toruniu

To bardzo trudne w realizacji schody ze względu na konieczność precyzyjnego wygięcia grubych nierdzewnych blach tworzących policzki schodów, to samo dotyczy balustrad. Stopnie z bielonego dębu muszą być dopasowane do krzywizn policzków, ale po złożeniu daje to bardzo atrakcyjną kompozycję o pięknych liniach wzniosu.

Czytaj więcej...

Balustrady nierdzewne ze szkłem na balkonie i portefenetre, a także balustrady na schodach i schody na dwóch łamanych belkach z podświetleniem diodowym

Balustrady na balkonie mocowane do czoła wypełnione szkłem bezpiecznym. Balustrady nierdzewne na schodach wejściowych i malowane na wewnętrznych schodach.

Czytaj więcej...

Krzywoliniowa balustrada schodowa

Bardzo trudna i niezbyt tania, ale niezwykle efektowna balustrada nierdzewna z gietym pochwytem z egzotycznego drewna.

Czytaj więcej...

Balustrady nierdzewne balkonowe

Te balustrady mają stójki z podwójnego płaskownika a pochwyty z profila prostokątnego dającego większą sztywność. Wypełnieniem jest szkło bezpieczne dymione brązowe, mocowane do uchwytów w narożnikach.

Czytaj więcej...

Salon Toyoty w Toruniu

Zbudowane tu schody muszą być solidne i sztywne ze względu na duży ruch klientów i pracowników, a jednocześnie powinny wyglądać lekko. Dlatego zastosowano jedną belkę nośną, do której przykręcono bardzo masywne stopnie z drewna merbau - do nich zamocowano tafle hartowanego szkła tworzącego balustrady.

Czytaj więcej...

Pływalnia w Inowrocławiu

Balustrady wokół samego basenu jak i na widowni, a także na klatce schodowej i na podjazdach dla niepełnosprawnych to "typowa" robota na takim obiekcie. Musi być solidnie, ładnie i tanio.

Czytaj więcej...

Balustrady na klatkach schodowych Telewizji Polskiej

Modernizowane klatki schodowe TVP przy ul. Woronicza w Warszawie zostały wyposażone w balustrady nierdzewne wypełnione szkłem bezpiecznym w systemowych okuciach, w narożnikach zamiast szkła są poziome rurki z pionowymi prętami.

Czytaj więcej...

Willa na Kabatach

Elegancka modernistyczna willa, wnętrze zaprojektowane i zrealizowane bardzo konsekwentnie. Lekkie ażurowe schody i kładka ze szklanym przykryciem podświetlanym diodami doskonale tu pasują.

Czytaj więcej...