Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Całoszklane schody w hotelu [zdjęcia]

Całoszklane schody to ekskluzywny produkt naszej firmy, który nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowości. Realizacja wykonana została w Mrągowie, w pięknym hotelu Mercedes Club Mrągowo.

Czytaj więcej...

Portefenetry w Starych Sadach

Na Mazurach powstają wyjątkowe realizacje, w których tradycja łączy się z nowoczesnością. W nowoczesnym budynku, wybudowanym w stylu tzw. muru pruskiego zamontowaliśmy nowoczesne szklane portefenetry, które zostały zamocowane punktowo do elewacji.

Czytaj więcej...

Obudowy słupów w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

Nie jest to typowa dla nas realizacja, tym bardziej warto przedstawić ją użytkownikom naszej strony internetowej. W Galerii Bursztynowa w Ostrołęce wykonaliśmy inwestycję polegającą na obudowaniu słupów z wykorzystaniem stali nierdzewnej.

Czytaj więcej...

Zabudowa szybu windy w Michelin Polska

Na zlecenie Michelin Polska zrealizowaliśmy inwestycję polegającą na zabudowie szybu windy panoramicznej oraz balustrady w siedzibie firmy.

Czytaj więcej...

Schody "koronkowe" w galerii

Schody wykonane ze wstęgi blachy, w której wycięto laserem koronkowe wzory nawiązujące do charakteru obiektu (pracownia krawiectwa artystycznego). Promienie słońca przeświecające przez ażurowe powierzchnie stopni  rysują koronkowe obrazy w pomieszczeniu pod schodami.

Czytaj więcej...

Schody w mieszkaniu na konstrukcji z blachy

Schody stalowo-drewniane z balustradą całoszklaną. Prywatny inwestor zlecił nam zaprojektowanie i wykonanie schodów w jego domu. Zaproponowaliśmy połączenie drewna i stali, a efekty możecie zobaczyć na zdjęciach.

Czytaj więcej...

Balustrady w hali sportowo-widowiskowej w Toruniu

Nasze balustrady całoszklane zamontowane zostały w hali sportowo-widowiskowej w Toruniu. Ten typ balustrad zyskuje w ostatnim czasie na popularności.

Czytaj więcej...

Wykonanie dwóch rodzajów balustrad w jednym budynku

Przy tej realizacji zaproponowaliśmy wykonanie dwóch rodzajów balustrad - całoszklanych oraz nierdzewnych. Spotkało się to z pozytywnym odbiorem zleceniodawcy, a efekty możecie obejrzeć na zdjęciach.

Czytaj więcej...

Szklane daszki podwieszane w Mrągowie

Powyżej frontowej szklanej witryny na elewacji Parku Handlowego Karuzela w Mrągowie zamontowaliśmy szklane daszki podwieszane.

Czytaj więcej...

Balustrady - galeria handlowa w Szamotułach

Zewnętrzny taras w galerii handlowej to miejsce, które musi wyglądać efektownie. Staraliśmy się spełnić oczekiwania i podjęliśmy wyzwanie zaprojektowania i zamontowania balustrad całoszklanych na tarasie galerii handlowej w Szamotułach.

Czytaj więcej...

Schody na dwóch belkach. Idealne do biura

Schody wykonane zostały na stalowej konstrukcji na dwóch belkach z profila łamanego. Ten typ schodów i konstrukcji idealnie nadaje się do obiektów biurowych, siedzib firm czy salonów firmowych.

Czytaj więcej...

Balustrady schodowe skręcane z drewnianym pochwytem

Prezentujemy Państwu balustrady nierdzewne składające się z wielu skręcanych ze sobą elementów systemu Tierspol.

Czytaj więcej...

Balustrady mosiężne w siedzibie Naczelnej Izby Kontroli

Balustrady i pochwyty na odnawianych klatkach schodowych.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane Wilanów.

Balustrady całoszklane z zastosowaniem szkła optiwhite dają efekt idealnej przejrzystości bez zielonego zabarwienia wynikającego z grubości szkła.

Czytaj więcej...

Szklane zadaszenia w Szpitalu Uniwersyteckim w Olsztynie

W nowym budynku Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie zainstalowaliśmy duże zadaszenia w strefach wejściowych i szereg mniejszych daszków szklanych przy bocznych wyjściach.

Czytaj więcej...

Stylowy daszek Wilanów

Daszek przy wejściu do willi w odróżnieniu od często dziś stosowanych rozwiązań nie ma nierdzewnych cięgien lecz stylizowaną na początek XX wieku konstrukcję.

Czytaj więcej...

Budynek biurowy w Warszawie

Zrealizowaliśmy tu balustrady klatki schodowej i na schodach wejściowych oraz ciekawe zadaszenie i element architektoniczny przy attyce.

Czytaj więcej...

Pochwyty i balustrady na Dworcu Kolejowym Wrocław Główny

W ramach inwestycji z okazji Euro 2012 realizowano rewitalizację i przebudowę zabytkowego Dworca Kolejowego Wrocław Główny.

Czytaj więcej...