Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Zobacz piękne schody w rezydencji w Piszu

Jedna z ciekawszych realizacji indywidualnych znajduje się w podmiejskiej rezydencji w Piszu. Zainstalowaliśmy tam balustradę do reprezentacyjnych schodów obłożonych pięknym dębowym drewnem, a także zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy schody i balustradę w sypialnej części domu.

Czytaj więcej...

Efektowne schody w apartamencie Hotelu Velvet w Suwałkach (video)

Schody i balustrady zamontowane w jednym z apartamentów hotelu Velvet w Suwałkach to jedna z trudniejszych realizacji firmy Tierspol. Schody łączą  dwa poziomy apartamentu na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku.

Czytaj więcej...

Muzeum Wigier - balustrady nierdzewne i malowane ze szkłem

W Muzeum Wigier, znajdującym się w Wigierskim Parku Narodowym odpowiadaliśmy za wykonanie i montaż balustrady w atrium budynku oraz szereg innych, mniejszych poręczy, balustrad oraz przeszkleń.

Czytaj więcej...

Schody w siedzibie firmy w Olsztynie (video)

W Olsztynie wykonaliśmy schody biurowe na nierdzewnej konstrukcji z drewnianymi stopniami i całoszklanymi balustradami. Jest to dość często spotykany produkt, jeden z popularniejszych i praktyczniejszych w biurach i budynkach publicznych.

Czytaj więcej...

Balustrady na tarasie zewnętrznym Hotelu Panoramic Oscar (video)

Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy balustrady tarasu w Hotelu Panoramic Oscar w Mrągowie. Ta realizacja musiała być szczególnie dobrze przygotowana ze względu na bliskość jeziora i zmienność warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane ze szkła Optiwhite w Olsztynie (video)

Ta realizacja obejmowała produkcję i montaż balustrad całoszklanych w krytych podłogowych mocowaniach firmy Tierspol. Realizację wyróżnia użyte szkło - typ Optiwhite, które nie posiada zielonego odcienia.

Czytaj więcej...

Szklane schody w szeregowcu

Na zlecenie prywatnego inwestora wykonaliśmy i zamontowaliśmy szklane schody na belkach wycinanych z blachy, z oryginalnymi balustradami.

Czytaj więcej...

Ciekawe wnętrze i dostosowane do niego schody

Wyjątkowe wnętrze zasługuje na wyjątkowe schody. Podjęliśmy i zrealizowaliśmy wyzwanie zaprojektowania, wykonania i montażu schodów w nowoczesnym domu na Mazurach. Zobaczcie jak wkomponowaliśmy schody w to wnętrze.

Czytaj więcej...

Schody w biurowcu Focus w Warszawie

Schody w atrium biurowca Focus oraz szklana kładka nad wejściem głównym - realizację takiego zadania postawił nam wykonawca znanego w Warszawie budynku. Zobaczcie efekty.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane na tarasach apartamentowca w Poznaniu

W jednym z apartamentowców w Poznaniu wykonaliśmy balustrady całoszklane umieszczone na tarasach budynku. Szkło świetnie komponuje się z nowoczesną bryłą budynku.

Czytaj więcej...

Biblioteka Publiczna w Świeciu - balustrady całoszklane

W Bibliotece Publicznej w Świeciu zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zamontowaliśmy balustrady całoszklane.

Czytaj więcej...

Całoszklane schody w hotelu [zdjęcia]

Całoszklane schody to ekskluzywny produkt naszej firmy, który nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowości. Realizacja wykonana została w Mrągowie, w pięknym hotelu Mercedes Club Mrągowo.

Czytaj więcej...

Portefenetry w Starych Sadach

Na Mazurach powstają wyjątkowe realizacje, w których tradycja łączy się z nowoczesnością. W nowoczesnym budynku, wybudowanym w stylu tzw. muru pruskiego zamontowaliśmy nowoczesne szklane portefenetry, które zostały zamocowane punktowo do elewacji.

Czytaj więcej...

Obudowy słupów w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

Nie jest to typowa dla nas realizacja, tym bardziej warto przedstawić ją użytkownikom naszej strony internetowej. W Galerii Bursztynowa w Ostrołęce wykonaliśmy inwestycję polegającą na obudowaniu słupów z wykorzystaniem stali nierdzewnej.

Czytaj więcej...

Zabudowa szybu windy w Michelin Polska

Na zlecenie Michelin Polska zrealizowaliśmy inwestycję polegającą na zabudowie szybu windy panoramicznej oraz balustrady w siedzibie firmy.

Czytaj więcej...

Schody "koronkowe" w galerii

Schody wykonane ze wstęgi blachy, w której wycięto laserem koronkowe wzory nawiązujące do charakteru obiektu (pracownia krawiectwa artystycznego). Promienie słońca przeświecające przez ażurowe powierzchnie stopni  rysują koronkowe obrazy w pomieszczeniu pod schodami.

Czytaj więcej...

Schody w mieszkaniu na konstrukcji z blachy

Schody stalowo-drewniane z balustradą całoszklaną. Prywatny inwestor zlecił nam zaprojektowanie i wykonanie schodów w jego domu. Zaproponowaliśmy połączenie drewna i stali, a efekty możecie zobaczyć na zdjęciach.

Czytaj więcej...

Balustrady w hali sportowo-widowiskowej w Toruniu

Nasze balustrady całoszklane zamontowane zostały w hali sportowo-widowiskowej w Toruniu. Ten typ balustrad zyskuje w ostatnim czasie na popularności.

Czytaj więcej...