Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Realizacje

Efektowny napis na budynku sądu [video]

Realizujemy nie tylko efektowne schody i balustrady, ale wykonujemy także inne zlecenia dotyczące produktów z różnego rodzaju metalu. Jednym z ciekawszych wyzwań, jakie w ostatnim czasie zrealizował Tierspol jest efektowny napis na budynku Sądu Okręgowego w Warszawie. Obejrzyjcie materiał video dotyczący tej realizacji.

Czytaj więcej...

Balustrady naszej firmy na luksusowym osiedlu pod Warszawą

Mieliśmy przyjemność wykonać balustrady, przegrody tarasowe oraz okiennice na jednym z luksusowych osiedli pod Warszawą. Ta ogromna inwestycja, wkrótce zostanie oddana do użytku. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji video tejże realizacji firmy Tierspol.

Czytaj więcej...

Nierdzewne balustrady w przestronnym wnętrzu [video]

W renomowanym salonie samochodowym w Bydgoszczy wykonaliśmy balustrady ze stali nierdzewnej, które zostały zaprojektowane tak aby zainteresować klientów wyglądem wnętrza.

Czytaj więcej...

Całoszklane balustrady w centrum handlowym

W Gdańsku zrealizowaliśmy efektowne balustrady całoszklane, które służyć będą klientom jednego z centrów handlowych.

Czytaj więcej...

Nasze balustrady na luksusowym osiedlu pod Warszawą

Nasza firma brała udział w wyjątkowej realizacji, jaką jest budowa luksusowych domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy. Przedstawiamy zdjęcia wykonane bezpośrednio po zakońćzeniu przez nas inwestycji. Wkrótce zaprezentujemy także materiał video.

Czytaj więcej...

Balustrady w galerii Złote Tarasy

To jedna z najciekawszych realizacji naszej firmy! Balustrady i podkonstrukcje nierdzewne podtrzymujące kamienne elewacje zamontowaliśmy w Galerii Złote Tarasy w Warszawie.

Czytaj więcej...

Wyjątkowe schody i balustrady w siedzibie firmy (video)

Produkty firmy Tierspol są wizytówką wielu budynków firmowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Jeden z nich - szklane schody na stalowej konstrukcji z nierdzewnymi balustradami - zamontowano pod Warszawą w firmie produkującej żaluzje i rolety.

Czytaj więcej...

Zobacz piękne schody w rezydencji w Piszu

Jedna z ciekawszych realizacji indywidualnych znajduje się w podmiejskiej rezydencji w Piszu. Zainstalowaliśmy tam balustradę do reprezentacyjnych schodów obłożonych pięknym dębowym drewnem, a także zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy schody i balustradę w sypialnej części domu.

Czytaj więcej...

Efektowne schody w apartamencie Hotelu Velvet w Suwałkach (video)

Schody i balustrady zamontowane w jednym z apartamentów hotelu Velvet w Suwałkach to jedna z trudniejszych realizacji firmy Tierspol. Schody łączą  dwa poziomy apartamentu na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku.

Czytaj więcej...

Muzeum Wigier - balustrady nierdzewne i malowane ze szkłem

W Muzeum Wigier, znajdującym się w Wigierskim Parku Narodowym odpowiadaliśmy za wykonanie i montaż balustrady w atrium budynku oraz szereg innych, mniejszych poręczy, balustrad oraz przeszkleń.

Czytaj więcej...

Schody w siedzibie firmy w Olsztynie (video)

W Olsztynie wykonaliśmy schody biurowe na nierdzewnej konstrukcji z drewnianymi stopniami i całoszklanymi balustradami. Jest to dość często spotykany produkt, jeden z popularniejszych i praktyczniejszych w biurach i budynkach publicznych.

Czytaj więcej...

Balustrady na tarasie zewnętrznym Hotelu Panoramic Oscar (video)

Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy balustrady tarasu w Hotelu Panoramic Oscar w Mrągowie. Ta realizacja musiała być szczególnie dobrze przygotowana ze względu na bliskość jeziora i zmienność warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane ze szkła Optiwhite w Olsztynie (video)

Ta realizacja obejmowała produkcję i montaż balustrad całoszklanych w krytych podłogowych mocowaniach firmy Tierspol. Realizację wyróżnia użyte szkło - typ Optiwhite, które nie posiada zielonego odcienia.

Czytaj więcej...

Szklane schody w szeregowcu

Na zlecenie prywatnego inwestora wykonaliśmy i zamontowaliśmy szklane schody na belkach wycinanych z blachy, z oryginalnymi balustradami.

Czytaj więcej...

Ciekawe wnętrze i dostosowane do niego schody

Wyjątkowe wnętrze zasługuje na wyjątkowe schody. Podjęliśmy i zrealizowaliśmy wyzwanie zaprojektowania, wykonania i montażu schodów w nowoczesnym domu na Mazurach. Zobaczcie jak wkomponowaliśmy schody w to wnętrze.

Czytaj więcej...

Schody w biurowcu Focus w Warszawie

Schody w atrium biurowca Focus oraz szklana kładka nad wejściem głównym - realizację takiego zadania postawił nam wykonawca znanego w Warszawie budynku. Zobaczcie efekty.

Czytaj więcej...

Balustrady całoszklane na tarasach apartamentowca w Poznaniu

W jednym z apartamentowców w Poznaniu wykonaliśmy balustrady całoszklane umieszczone na tarasach budynku. Szkło świetnie komponuje się z nowoczesną bryłą budynku.

Czytaj więcej...

Biblioteka Publiczna w Świeciu - balustrady całoszklane

W Bibliotece Publicznej w Świeciu zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i zamontowaliśmy balustrady całoszklane.

Czytaj więcej...