Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul. Przemysłowa 8

Aktualności - Promocje

Ruszyła nowa strona internetowa!


W październiku 2016 roku uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej firmy. Nasi klienci od lat wiedzą, że tworzymy produkty w oparciu o najnowocześniejsze trendy w naszej branży.

Tym razem podobnie postąpiliśmy ze stroną tierspol.pl, której nowy design odpowiada światowym trendom w tworzeniu stron internetowych!

Podobnie jak w naszej branży najważniejsze są funkcjonalność, estetyka i jakość, tak i w tym przypadku te trzy cechy towarzyszyły nam przy tworzeniu nowej strony internetowej naszej firmy.

Zmieniliśmy design
Mimo, że poprzednia wersja naszej strony powstała stosunkowo niedawno, bo w 2013 roku, to po niespełna 3 latach postanowiliśmy stworzyć nowy produkt, przystosowany do zmieniających się realiów w światowym Internecie.
Wygląd strony stanowi dla nas ważny element, bo dbamy o wygodę naszych klientów, którzy najczęściej poprzez stronę internetową dowiadują się o ofercie naszej firmy.

Wprowadziliśmy nowe działy
Podział na kategorie produktowe jest zbliżony do poprzedniego, ale wzbogacony o dodatkowe opisy i nowe zdjęcia produktów i naszych realizacji. Dodatkowo dołączyliśmy nowe działy: o firmie, aktualności – promocje, newsletter oraz dział eksperta.

Stworzyliśmy ciekawy film
Chcąc zaprezentować naszym klientom efekty naszej pracy i wyjątkowość tworzonych przez nas projektów, przygotowaliśmy spot reklamowy dotyczący schodów szklanych, jednego z flagowych produktów naszej firmy. Video jest do obejrzenia na stronie głównej tierspol.pl

Postawiliśmy na przejrzystość
Nowa strona jest bardziej przejrzysta i czytelna dla użytkowników i stworzona została w nowej kolorystyce. Dzięki nowym funkcjonalnościom, użytkownicy w prostszy sposób dotrą do oferty naszych produktów,

Tierspol – postawiliśmy na nowoczesność!