Dział eksperta

Śledź nas: facebook youtube blogspot issuu
Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul.Przemysłowa 8

Aktualności - Promocje

Schody szklane odważnie wkraczają do wnętrz

Schody w każdym domu pełnią oczywiście bardzo ważną rolę użytkową. Ale coraz częściej, zaspokojenie tej podstawowej potrzeby nie wystarcza. Klienci są wymagający (i słusznie!), oczekując od schodów, by upiększały ich wnętrza. Mamy na to doskonałą odpowiedź. Szklane schody!

Stworzenie prawdziwego dzieła sztuki ze schodów to nie lada gratka dla designerów. Co rusz powstają nowe projekty zachwycające lekkością i solidnością. Wśród ciekawych propozycji dostępnych na rynku coraz większym powodzeniem i popularnością cieszą się schody stworzone całkowicie lub częściowo ze szkła. Szklane kreacje okraszone wymyślnymi balustradami przyciągają ponadczasową elegancją i efektywnością. Przyjrzyjmy się bliżej najmodniejszym schodowym trendom...

Czytaj więcej na naszym blogu - szklanaperfekcja.blogspot.com - kliknij!

Szklana Perfekcja Tierspolu. Ruszyła promocja na schody ze szkła!

Szklane schody zdobywają coraz więcej miłośników i stanowią jeden z najnowszych trendów w budownictwie. Są efektowne, nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, a dzięki szklanym, przeźroczystym elementom sprawiają, że do przestrzeni mieszkalnej trafia więcej światła. Jedną z najciekawszych ofert dotyczących szklanych schodów posiada firma Tierspol, producent schodów i balustrad. Od teraz, do końca roku, w Tierspolu możecie zamówić szklane schody w dobrych cenach z uwzględnieniem ciekawych rabatów.

Czytaj więcej...

Zobacz piękne schody w rezydencji w Piszu

Schody i balustrady naszej firmy są chętnie zamawiane przez klientów indywidualnych. Jedna z ciekawszych realizacji znajduje się w podmiejskiej rezydencji w Piszu, która urządzona jest w stylu prowansalskim. Zainstalowaliśmy tam balustradę do reprezentacyjnych schodów obłożonych pięknym dębowym drewnem, a także zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy schody i balustradę w sypialnej części domu.

Czytaj więcej...

Balustrady na każdą porę roku! (video)

Prezentowana realizacja to balustrada tarasu w Hotelu Panoramic Oscar w Mrągowie. Produkt zainstalowany jest na zewnątrz budynku i znakomicie sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych, tu na przykład w bezpośredniej bliskości tafli jeziora.

Czytaj więcej...

Nowe video o działalności naszej firmy!

Przygotowaliśmy nowy film promocyjny naszej firmy. Zachęcamy Państwa do obejrzenia video i skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej...

Schody z balustradami ze szkła Optiwhite

Prezentowana realizacja to dom mieszkalny pod Olsztynem zaprojektowany ze szczególną dbałością o oświetlenie - całe wyposażenie domu weryfikowano i dobierano uwzględniając grę świateł, barwę i sposób w jaki w ciągu doby zmienia się wygląd tych przedmiotów. Dlatego balustrady całoszklane, które firma Tierspol wyprodukowała i zamontowała w tym domu zostały zaprojektowane ze specjalnego gatunku szkła.

Czytaj więcej...

Efektowne schody z podświetleniem (video)

Prezentowane schody, wykonane zostały na konstrukcji stalowej z wycinanych laserem z blachy belek schodowych, posiadają drewniane stopnie i balustrady całoszklane.

Czytaj więcej...

„Jesienne podświetlenie”. Ruszyła promocja

Startujemy z jesienną promocją! Już od teraz do końca roku, do każdego zamówienia balustrady całoszklanej i schodów dokładamy gratis w postaci diodowego podświetlenia!

Czytaj więcej...

Ruszyła nowa strona internetowa!

W październiku 2016 roku uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej firmy. Nasi klienci od lat wiedzą, że tworzymy produkty w oparciu o najnowocześniejsze trendy w naszej branży.

Czytaj więcej...

Tworzymy z pasją. Portfenetry w Starych Sadach

Prezentujemy naszą najnowszą realizację szklane portfenetry, nazywane również balustradą francuską.

Czytaj więcej...

Czy szklane nawierzchnie są łatwe do utrzymania w czystości?

W ubiegłym tygodniu na portalu internetowym Homebook ukazał się artykuł o naszych schodach całoszklanych.

Czytaj więcej...

Balustrady w apartamentowcu w Poznaniu

Balustrady całoszklane na tarasach apartamentowca w Poznaniu to kolejny przykład realizacji, w których  klient postawił na ekskluzywny efekt.

Czytaj więcej...