Dział eksperta

Śledź nas: facebook youtube blogspot issuu
Firma czynna: Pn-Pt - 6:00 - 14:00
Lokalizacja: 11-700 Mrągowo, ul.Przemysłowa 8

Aktualności - Promocje

Szklana Perfekcja Tierspolu. Ruszyła promocja na schody ze szkła!

Szklane schody zdobywają coraz więcej miłośników i stanowią jeden z najnowszych trendów w budownictwie. Są efektowne, nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, a dzięki szklanym, przeźroczystym elementom sprawiają, że do przestrzeni mieszkalnej trafia więcej światła. Jedną z najciekawszych ofert dotyczących szklanych schodów posiada firma Tierspol, producent schodów i balustrad. Od teraz, do końca roku, w Tierspolu możecie zamówić szklane schody w dobrych cenach z uwzględnieniem ciekawych rabatów.

Czytaj więcej...

Zobacz piękne schody w rezydencji w Piszu

Schody i balustrady naszej firmy są chętnie zamawiane przez klientów indywidualnych. Jedna z ciekawszych realizacji znajduje się w podmiejskiej rezydencji w Piszu, która urządzona jest w stylu prowansalskim. Zainstalowaliśmy tam balustradę do reprezentacyjnych schodów obłożonych pięknym dębowym drewnem, a także zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy schody i balustradę w sypialnej części domu.

Czytaj więcej...

Balustrady na każdą porę roku! (video)

Prezentowana realizacja to balustrada tarasu w Hotelu Panoramic Oscar w Mrągowie. Produkt zainstalowany jest na zewnątrz budynku i znakomicie sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych, tu na przykład w bezpośredniej bliskości tafli jeziora.

Czytaj więcej...

Nowe video o działalności naszej firmy!

Przygotowaliśmy nowy film promocyjny naszej firmy. Zachęcamy Państwa do obejrzenia video i skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej...

Schody z balustradami ze szkła Optiwhite

Prezentowana realizacja to dom mieszkalny pod Olsztynem zaprojektowany ze szczególną dbałością o oświetlenie - całe wyposażenie domu weryfikowano i dobierano uwzględniając grę świateł, barwę i sposób w jaki w ciągu doby zmienia się wygląd tych przedmiotów. Dlatego balustrady całoszklane, które firma Tierspol wyprodukowała i zamontowała w tym domu zostały zaprojektowane ze specjalnego gatunku szkła.

Czytaj więcej...

Efektowne schody z podświetleniem (video)

Prezentowane schody, wykonane zostały na konstrukcji stalowej z wycinanych laserem z blachy belek schodowych, posiadają drewniane stopnie i balustrady całoszklane.

Czytaj więcej...

„Jesienne podświetlenie”. Ruszyła promocja

Startujemy z jesienną promocją! Już od teraz do końca roku, do każdego zamówienia balustrady całoszklanej i schodów dokładamy gratis w postaci diodowego podświetlenia!

Czytaj więcej...

Ruszyła nowa strona internetowa!

W październiku 2016 roku uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej firmy. Nasi klienci od lat wiedzą, że tworzymy produkty w oparciu o najnowocześniejsze trendy w naszej branży.

Czytaj więcej...

Tworzymy z pasją. Portfenetry w Starych Sadach

Prezentujemy naszą najnowszą realizację szklane portfenetry, nazywane również balustradą francuską.

Czytaj więcej...

Czy szklane nawierzchnie są łatwe do utrzymania w czystości?

W ubiegłym tygodniu na portalu internetowym Homebook ukazał się artykuł o naszych schodach całoszklanych.

Czytaj więcej...

Balustrady w apartamentowcu w Poznaniu

Balustrady całoszklane na tarasach apartamentowca w Poznaniu to kolejny przykład realizacji, w których  klient postawił na ekskluzywny efekt.

Czytaj więcej...